B.o.S
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
B.o.S

Brotherhood Of Steel
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 nabídka ==xXx==

Goto down 
+6
desperadocz
Barbaroso
raon
peetik
spawn.cz
samuelek
10 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
samuelek

samuelek


Poeet p?íspivku : 165
Registration date : 07. 05. 07

nabídka ==xXx== Empty
PříspěvekPředmět: nabídka ==xXx==   nabídka ==xXx== Icon_minitimeFri Jun 01, 2007 7:01 pm

tohle je jejich představa:

zdarec

psal mi prealien ohledně toho tady jsou ty podmínky pak napiš odpověd


Podminky fuze ==xXx== a B.o.s.:
-------------------------------

Předpokládá se, že máme větší uroven ambasády, čili přestoupíte vy k nám, ale pokud máte vy vyšší, tak klidně přestoupíme my..

1. Přecho clenu z B.o.s. do ==xXx==, případně z
==xXx== do B.o.s.
1.1
Předpokládá se, že máme větší uroven ambasády. Momentálně je v alianci 8 volnych mist => do ==xXx== prijmeme maximalne 8 clenu B.o.s. Pro více míst bychom museli společně, tzn. i vy zaslat suroviny na rozšíření (nejedná se o hodně na osobu)

1.2
Hraci Chroust, Skynet a Snakes nebudou do nově vzniklé ali prijati z duvodu polohy vesnic. Aby nebyli vyhozeni "na ulici", aliance jim muze pomoci zajistit vstup do jine silne aliance operujici v dane oblasti.

1.3
Ke zvazeni nechavame osud zbyvajicich 2 hracu... Existuje moznost prevedeni do bratrske aliance ==xBx==
Doporucujeme vzhledem k vysledovanemu pomalemu rozvoji hracu Jamaradek a DesperadoCZ zcela uvolnit z aliance.

2.Zmena nazvu aliance ==xXx==/B.o.s.
2.1
Zmena nazvu je samozrejme mozna kdykoli, ale musi projit hlasovanim cele aliance, jak vašich tak našich členů. Budeme pracovat přece jako jeden celek..


3. Aliancni prava a hodnosti pro stavajici cleny B.o.s. po fůzi s==xXx==

3.1
Prideleni hodnosti nekteremu z novych clenu neni problem. Hodnosti budou rozdány takto: 2 našim a 2 vašim hráčům a necht čas ukaže spávnost této volby.. Případně potom proběhne hlasování, kdo by na jakou funkci byl nejlepší..

3.2
Jsme otevreni prijimat zkusenosti jakehokoli hrace aliance, toto se tyka take nových z B.o.s. Lze tedy upravovat pravidla a zvyky aliancí, pro zlepseni fungovani aliance.

3.3
V nově vzniklé alianci nechceme umožnit clenum aliancni rady vyrazne zasahovat do stylu hry clenu aliance a diktovat nadsazene pozadavky ze strany aliance. Obecne je pozadovana herni a vojenska aktivita a prispivani na ambasadu. Blizi se obdobi plne dostavby ambasady, tim skonci take povinnost zasilani surovin na stavbu ambasady.

4. Aliancni smlouvy

4.1
Soucasne aliancni dohody jsou zastarale a nevyhovuji soucasnemu stavu sil v Travianu, je potreba je prehodnotit. Aliancni diplomacii muze formou navrhu ovlivnovat kazdy hrac aliance!!

4.2
Vyhlaseni valky nebo zruseni spojenectvi ci dohody o neutoceni muze diplomat vykonat pouze se souhlasem zakladatele aliance. V pripade vyznamne zmeny stavu aliancni diplomacie ( zruseni spojenectvi se silnou a spratelenou alianci, vyhlaseni valky silne a vyznamne alianci ) je nutne k navrhovane zmene odsouhlaseni zmeny formou celoaliancniho hlasovani s kladnym vysledkem.

Toto je naše představa jak by měla naše nově vzniklá aliance vypadat. Myslím si, že v ničem nebude problém, snad v tom že některé hráče z vaší ali, kteří se nám zdají přiliš pasivní,nechceme vzít. Ale s tím by se dalo něco dělat, když nás přesvědčíte, že mohou být užiteční.

P.S. My také ted děláme čistku v naší ali a přeřazujeme hráče, kteří se nám ''nezdají''. Proto těch osum míst Smile
Návrat nahoru Goto down
spawn.cz

spawn.cz


Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 07. 05. 07

nabídka ==xXx== Empty
PříspěvekPředmět: Re: nabídka ==xXx==   nabídka ==xXx== Icon_minitimeSun Jun 03, 2007 12:31 am

ja k nim nechci Evil or Very Mad



budu branit cest B.o.S do posledniho oplechovanyho chcipaka ..

80 imperianu /nejsem armadne zalozen Sad /

Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
peetik




Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 24. 05. 07

nabídka ==xXx== Empty
PříspěvekPředmět: Re: nabídka ==xXx==   nabídka ==xXx== Icon_minitimeSun Jun 03, 2007 1:41 pm

ja to mam uplne slabe, jen palkare, ode deska zbrojim, uz mam i katapulty, takze par dni jeste a army by mohla byt dobra
Návrat nahoru Goto down
raon

raon


Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 09. 05. 07

nabídka ==xXx== Empty
PříspěvekPředmět: Re: nabídka ==xXx==   nabídka ==xXx== Icon_minitimeSun Jun 03, 2007 2:48 pm

taky se mi moc nezamlouvaji ty jejich podminky.... zustal bych zatim tak, jak to je
jinak army zatim nic moc, setril jsem na katasy... vecer uz je budu mit...obrana: 60 koni a 60 ostepu, palkaru neco pres sto....jak psal peetik, par dni a bude dobra army
...otazka je: mame par dni?Smile
Návrat nahoru Goto down
samuelek

samuelek


Poeet p?íspivku : 165
Registration date : 07. 05. 07

nabídka ==xXx== Empty
PříspěvekPředmět: Re: nabídka ==xXx==   nabídka ==xXx== Icon_minitimeSun Jun 03, 2007 3:20 pm

no všichni docela překvapujete že už máte katapulty, bál jsem se že je má pouze barbaroso - tohle zcela mění situaci. V tomto případě navrhuji zůstat tak jak jsme, navíc se k nám hlásí spousta dobrých hráčů a máme z čeho vybírat.
Návrat nahoru Goto down
Barbaroso

Barbaroso


Poeet p?íspivku : 299
Registration date : 07. 05. 07

nabídka ==xXx== Empty
PříspěvekPředmět: Re: nabídka ==xXx==   nabídka ==xXx== Icon_minitimeSun Jun 03, 2007 4:30 pm

jací hráči?

nevim ted, kam jsem to psal, začínáme v tom mít tady docela bordel, pak to bude chtít upravit, ale z iMmoru by kdyžtak prej pomohli

napíšu ještě DIE, ikdyž nevim...mají problém s godym, je to jeden hráč a nejsou stavu ho sundat Laughing (viz def rank)
uvidime, treba aspon s tema jiznima clenama xXx by v pripade nouze mohli pomoct, esi nejsou uplny lamky
Návrat nahoru Goto down
samuelek

samuelek


Poeet p?íspivku : 165
Registration date : 07. 05. 07

nabídka ==xXx== Empty
PříspěvekPředmět: Re: nabídka ==xXx==   nabídka ==xXx== Icon_minitimeSun Jun 03, 2007 5:01 pm

podívejte se všichni do fóra na spojenectví - dvě rozpadající ali a jejich hráči projevili zájem k nám přejít. Hlavně ali PATRONS a její hráči vypadají dobře.
Návrat nahoru Goto down
desperadocz

desperadocz


Poeet p?íspivku : 36
Age : 45
Registration date : 07. 05. 07

nabídka ==xXx== Empty
PříspěvekPředmět: Re: nabídka ==xXx==   nabídka ==xXx== Icon_minitimeSun Jun 03, 2007 7:03 pm

cus cela jejich nabidka jak uz jsem psal samuelkovi me pripadla jako ze nas vezmou na milost coz se me moc nelibi jak to psal prealien tak to vypadalo na fuzi dvou ali ale tyhle pravidla jsou humus

Armada

Hrdina úroveň 1 (Equites Caesaris) Útok: 1260
40 Pretoriáni
30 Imperiáni
4 Equites Legáti

13 Imperiáni ve vyrobe
Návrat nahoru Goto down
Barbaroso

Barbaroso


Poeet p?íspivku : 299
Registration date : 07. 05. 07

nabídka ==xXx== Empty
PříspěvekPředmět: Re: nabídka ==xXx==   nabídka ==xXx== Icon_minitimeSun Jun 03, 2007 7:52 pm

mno, ty pravidla zas takovej humus nejsou...byli jsme da se rict porazeni - 2 fce ze 4 je docela dost...jejich pohledem to dal neslo, nasim pohledem to spatny neni...v tomto problem nevidim

me se proste k nim za teto situace moc nechce...klidne s nima budu spolupracovat, ikdyz stejne ta "krivda" tady je...ale stat se jejich clenama je takovy moc lamany pres koleno...

jak jsem uz prve psal tomu jejich jarinovi (uz nevim, jaxe jmenoval), tak pres diplomatickej vyvoj spoluprace mozna je, klidne postupem casu i silnejsi...ty jejich spojka jsem stejne naprd, maji to dlouhy jak role toaletaku

jde o to, aby to skousli...me se s nima moc valcit nechce Smile) potrebuju si dodelat este jednu surovinovou ves, abych mohl hlavni ves presunout do 9 cropu a udelat tam offence army...pak uz to bude jiná Very Happy

kolem devate hodiny bych mel mit k dispozici asi toto:

1 Hrdina (teuton lvl 2 utok 1590)
430 Pálkaři lvl 1
100 Oštěpaři
120 Sekernicí
34 Zvědi
220 Rytíři lvl 1 def
10 Teuton jezdcí
8 Praku
Návrat nahoru Goto down
samuelek

samuelek


Poeet p?íspivku : 165
Registration date : 07. 05. 07

nabídka ==xXx== Empty
PříspěvekPředmět: Re: nabídka ==xXx==   nabídka ==xXx== Icon_minitimeSun Jun 03, 2007 8:13 pm

no já jim mám dnes xxx napsat co a jak. Můžeme se opřít o nový hráče který přijmem. Army nějakou mít budou a hlavně ZHLEN nezklamal a pěkně zadefoval vesnici u Subzera a ukázali že slovo spojenci jim sedne.

Napsal bych ==xXx== že k nim nejdeme ale že můžeme domluvit nějakou smlouvičku, jinak ať klidně vyhlásí válku. Holt si to ohlídáme. Praky má barbaroso, peetik tak není problém tady prealiena rozstřílet a chapadlo je tak daleko, že si na něj můžeme vždycky počkat u toho na koho bude útočit
Návrat nahoru Goto down
desperadocz

desperadocz


Poeet p?íspivku : 36
Age : 45
Registration date : 07. 05. 07

nabídka ==xXx== Empty
PříspěvekPředmět: Re: nabídka ==xXx==   nabídka ==xXx== Icon_minitimeSun Jun 03, 2007 8:14 pm

tak nevim asi jsem trochu paranoidni Twisted Evil ale urcity body me pripadaji jako by meli takovy podtext viz.:

Prideleni hodnosti nekteremu z novych clenu neni problem. Hodnosti budou rozdány takto: 2 našim a 2 vašim hráčům a necht čas ukaže spávnost této volby.. Případně potom proběhne hlasování, kdo by na jakou funkci byl nejlepší..

"nazacatek vam dame nejake funkce pak jse udela hlasovani a nasich 40 clenu proti vasim 8 my se o sve funkce nebojime"

2.Zmena nazvu aliance ==xXx==/B.o.s.
2.1
Zmena nazvu je samozrejme mozna kdykoli, ale musi projit hlasovanim cele aliance, jak vašich tak našich členů. Budeme pracovat přece jako jeden celek..

"chvyli se budeme jmenovat i podle vas pak si odhlasujem zmenu spet jen na ==xXx== vzdyt mame podobne pojmenovane i wingy "

4.2
Vyhlaseni valky nebo zruseni spojenectvi ci dohody o neutoceni muze diplomat vykonat pouze se souhlasem zakladatele aliance. V pripade vyznamne zmeny stavu aliancni diplomacie ( zruseni spojenectvi se silnou a spratelenou alianci, vyhlaseni valky silne a vyznamne alianci ) je nutne k navrhovane zmene odsouhlaseni zmeny formou celoaliancniho hlasovani s kladnym vysledkem.

"koho myslel tim zakladatelem ze by sebe"


no nic zrejme je to opravdu jen paranoia Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
samuelek

samuelek


Poeet p?íspivku : 165
Registration date : 07. 05. 07

nabídka ==xXx== Empty
PříspěvekPředmět: Re: nabídka ==xXx==   nabídka ==xXx== Icon_minitimeSun Jun 03, 2007 8:22 pm

tyhle body co jsi vypsal mi leží taky v oku.

jak jsem psal, nebál bych se jich. Máme praky není problém načasovat útoky - o to se postará Subzer a prealiena zničíme. Bude taky zadefovaný ale když to uděláme v noci tak jako oni není problém a Navíc nebude útočit jen naše ali ale i ZHLEN a ZHLEN II a asi i pár hráčů z Imortalis
Návrat nahoru Goto down
Barbaroso

Barbaroso


Poeet p?íspivku : 299
Registration date : 07. 05. 07

nabídka ==xXx== Empty
PříspěvekPředmět: Re: nabídka ==xXx==   nabídka ==xXx== Icon_minitimeSun Jun 03, 2007 8:30 pm

neco na tom bude ... i tak bych odpoved psal nekonfrontacnim zpusobem ... proste se z toho pokusit vylomit pakt s prislibem toho, ze jsme blizko sebe a muzeme tudiz spolupracovat, pokud se to osvedci, tak i neco vic

tohle bych tam napsal - samozrejme to tak nemyslim - jde o to se jich zbavit Smile) ... a je pravda, ze vetsina z nich moc velkou army nema, ikdyz pochybuju, ze toho ted nejak moc staveli, spis bych to videl na trenink Smile)
Návrat nahoru Goto down
samuelek

samuelek


Poeet p?íspivku : 165
Registration date : 07. 05. 07

nabídka ==xXx== Empty
PříspěvekPředmět: Re: nabídka ==xXx==   nabídka ==xXx== Icon_minitimeSun Jun 03, 2007 10:06 pm

odpověď alianci ==xXx==

No připomínek je více a některé jsou dost v rozporu s našema zásadama. Spojení je tak 50:50 prostě půlka by šla a půlka ne. Ale zase ta první půlka nechce jít když nepůjde druhá půlka.
Chtějí to řešit spíše dohodou ani ne NAP ale rovnou spojku.

jen napíšu zásadní body které jsou pro nás nepřípustné.

1. mít wingy je krásná věc ale později se stejně trhnou jelikož nebudou chtít být pod velením lidí z hlavní ali. A k čemu je potom wing když nás nebude poslouchat.

2. dohody NAP a spojky - máte to dlouhý jak toaletní papír a nevěřím že v případě nouze se o vás některá z nich postará nebo my bychom byli odhodláni nim pomoct. To se musí z redukovat na minimum.

3. V návrhu nebylo napsáno kdo z vašich lidí ==xXx== ali opustí, ale pouze kteří od nás nepůjdou

Samuelek


trochu získáme opět čas, ale v každém případě nenechávejte přes noc vojáky doma
Návrat nahoru Goto down
Barbaroso

Barbaroso


Poeet p?íspivku : 299
Registration date : 07. 05. 07

nabídka ==xXx== Empty
PříspěvekPředmět: Re: nabídka ==xXx==   nabídka ==xXx== Icon_minitimeMon Jun 04, 2007 3:46 pm

wassup? nejaký info?
Návrat nahoru Goto down
annatar

annatar


Poeet p?íspivku : 35
Registration date : 03. 06. 07

nabídka ==xXx== Empty
PříspěvekPředmět: Re: nabídka ==xXx==   nabídka ==xXx== Icon_minitimeMon Jun 04, 2007 5:34 pm

Tak jsem si to tady tak všechno pročetl a evidentně máte (máme) problémy jen s XXX, chtěl jsem se zeptat na dvě aliance. Již jsem se ptal šefíka, ale nějak jsem zatím nedostal odpověď. Proto se táznu fórumově. Jak jste na tom se vztahy s HEROES, TT a NSK? Na první dvě aliance jsem útočil a s NSK spolupracuji. A ohledně XXX, zatím nejsem katapultní, tak mám na jejich výrobě zapracovat? ROzjížděl jsem teď totiž doly. Ale asi se víc bude hodit technika, že?
Návrat nahoru Goto down
Barbaroso

Barbaroso


Poeet p?íspivku : 299
Registration date : 07. 05. 07

nabídka ==xXx== Empty
PříspěvekPředmět: Re: nabídka ==xXx==   nabídka ==xXx== Icon_minitimeMon Jun 04, 2007 6:45 pm

Heroes zatím neutrál ...s dokončením praků jsem se do nich chtěl pustit, holt situace tomu není příznivá Smile ... co mám informace, tak mají problémy s NSK ... TT - to mi ani nic neříká Smile

xXx jsou zákeřný čubky ... s tím, co nám udělali, bych nejradší udělal nějakou koalici a pustil se do nich ... ale chce to ideálně dopredu zajistit revahu, abysme na tom neprovarili ...
kazdopádně jakmile se naskytne reálná šance, tak PreAliena bych primárně vybombil do posledního vesničana jako odstrašující případ

zatím máme na své straně Zhleny a iMmory ... v tomto rozpoložení bysme to asi nejvíc odnesli my... pokud by se do toho pustili ještě NSK, tak není co řešit ... ale je problém, že s nima mají myslím spojku
Návrat nahoru Goto down
desperadocz

desperadocz


Poeet p?íspivku : 36
Age : 45
Registration date : 07. 05. 07

nabídka ==xXx== Empty
PříspěvekPředmět: Re: nabídka ==xXx==   nabídka ==xXx== Icon_minitimeMon Jun 04, 2007 7:36 pm

pokud myslis tuto --=TT=-- alianci tak stou jsme se se zatim nepodkali alespon co vim vypada to ze 29.5. spolkli ali -EK- a ted 3.6. ali U.V.T. alespon to tak vypada podle techto http://travian.spb.ru/analyser.pl?s=cz4&aid=3053 stranek tak ted bych je asi nechal byt vzhledem k problemum s ==xXx== pokud jsi opravdu myslel ali TT tak tam bych to asi neresil Wink

co se tyce HEROES asi stejny nazor jako u --=TT=-- nejdriv bych vyresil problem ==xXx==

a _=NSK=_ na ne zautocil peetik oni mu to vratili pak ho spehli a od te doby zadny kontakt alespon co vim tak ze kdyby se pridali na nasi stranu urcite dobry ale nevim jestli se jim bude chtit rusit spojko s ==xXx==
Návrat nahoru Goto down
annatar

annatar


Poeet p?íspivku : 35
Registration date : 03. 06. 07

nabídka ==xXx== Empty
PříspěvekPředmět: Re: nabídka ==xXx==   nabídka ==xXx== Icon_minitimeMon Jun 04, 2007 10:44 pm

Barbaroso napsal:
Heroes zatím neutrál ...s dokončením praků jsem se do nich chtěl pustit, holt situace tomu není příznivá Smile ... co mám informace, tak mají problémy s NSK ... TT - to mi ani nic neříká Smile

xXx jsou zákeřný čubky ... s tím, co nám udělali, bych nejradší udělal nějakou koalici a pustil se do nich ... ale chce to ideálně dopredu zajistit revahu, abysme na tom neprovarili ...
kazdopádně jakmile se naskytne reálná šance, tak PreAliena bych primárně vybombil do posledního vesničana jako odstrašující případ

zatím máme na své straně Zhleny a iMmory ... v tomto rozpoložení bysme to asi nejvíc odnesli my... pokud by se do toho pustili ještě NSK, tak není co řešit ... ale je problém, že s nima mají myslím spojku

To by se myslím dalo domluvit, ale uvidíme jak velký vliv na ně mám Smile Mám to zkusit?
Návrat nahoru Goto down
annatar

annatar


Poeet p?íspivku : 35
Registration date : 03. 06. 07

nabídka ==xXx== Empty
PříspěvekPředmět: Re: nabídka ==xXx==   nabídka ==xXx== Icon_minitimeMon Jun 04, 2007 10:51 pm

desperadocz napsal:
pokud myslis tuto --=TT=-- alianci tak stou jsme se se zatim nepodkali alespon co vim vypada to ze 29.5. spolkli ali -EK- a ted 3.6. ali U.V.T. alespon to tak vypada podle techto http://travian.spb.ru/analyser.pl?s=cz4&aid=3053 stranek tak ted bych je asi nechal byt vzhledem k problemum s ==xXx== pokud jsi opravdu myslel ali TT tak tam bych to asi neresil Wink

co se tyce HEROES asi stejny nazor jako u --=TT=-- nejdriv bych vyresil problem ==xXx==

a _=NSK=_ na ne zautocil peetik oni mu to vratili pak ho spehli a od te doby zadny kontakt alespon co vim tak ze kdyby se pridali na nasi stranu urcite dobry ale nevim jestli se jim bude chtit rusit spojko s ==xXx==

Chyo. Takže přijdu o farmičky? Myslím tím HEROES. S --=TT=-- to teda nechám plavat. Ale HEROES mě mrzí.
Návrat nahoru Goto down
Barbaroso

Barbaroso


Poeet p?íspivku : 299
Registration date : 07. 05. 07

nabídka ==xXx== Empty
PříspěvekPředmět: Re: nabídka ==xXx==   nabídka ==xXx== Icon_minitimeMon Jun 04, 2007 11:14 pm

farmi je dal...to je v pohode, pokud je farmis uz ted Smile
s tim vlivem - to jsi myslel koho? NSK?
Návrat nahoru Goto down
desperadocz

desperadocz


Poeet p?íspivku : 36
Age : 45
Registration date : 07. 05. 07

nabídka ==xXx== Empty
PříspěvekPředmět: Re: nabídka ==xXx==   nabídka ==xXx== Icon_minitimeMon Jun 04, 2007 11:16 pm

Tak pokud pretahnes _=NSK=_ na nasi stranu v boji proti ==xXx== tak si myslim ze ti bude povoleno nechat si HEROES jako farmi Wink
Návrat nahoru Goto down
raon

raon


Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 09. 05. 07

nabídka ==xXx== Empty
PříspěvekPředmět: Re: nabídka ==xXx==   nabídka ==xXx== Icon_minitimeMon Jun 04, 2007 11:37 pm

no s tim _=NSK=_ nevim....zrovna utoci na moji malou vesnici jeden od nich Abortuzzz ..... za 35 minut bude u me Sad[/img]
Návrat nahoru Goto down
samuelek

samuelek


Poeet p?íspivku : 165
Registration date : 07. 05. 07

nabídka ==xXx== Empty
PříspěvekPředmět: Re: nabídka ==xXx==   nabídka ==xXx== Icon_minitimeMon Jun 04, 2007 11:56 pm

tak mu nakopem prdel Basketball
Návrat nahoru Goto down
raon

raon


Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 09. 05. 07

nabídka ==xXx== Empty
PříspěvekPředmět: Re: nabídka ==xXx==   nabídka ==xXx== Icon_minitimeTue Jun 05, 2007 12:19 am

tak tady to je.....jelikoz spojenci XXX, tak jestli se do nas taky pusti tak mame co delat.....to je dobreeee Smile
http://travilog.org.ua/cz/9009099/78516a6a101596fae5555ffa20e88e70
Návrat nahoru Goto down
 
nabídka ==xXx==
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
B.o.S :: WAR-
Přejdi na: