B.o.S
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
B.o.S

Brotherhood Of Steel
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 PreAlien

Goto down 
+3
DarkBlood
annatar
Barbaroso
7 posters
AutorZpráva
Barbaroso

Barbaroso


Poeet p?íspivku : 299
Registration date : 07. 05. 07

PreAlien Empty
PříspěvekPředmět: PreAlien   PreAlien Icon_minitimeFri Jun 15, 2007 5:22 pm

Tak co lidi - jak na nej?
Návrat nahoru Goto down
annatar

annatar


Poeet p?íspivku : 35
Registration date : 03. 06. 07

PreAlien Empty
PříspěvekPředmět: Re: PreAlien   PreAlien Icon_minitimeFri Jun 15, 2007 6:11 pm

Vlastně ani pořádně nevím o koho jde. Vím jen to, že Vás pořádně nakrkl. Takže pokud byste podali bližší informace budu rád afro
Návrat nahoru Goto down
DarkBlood

DarkBlood


Poeet p?íspivku : 27
Registration date : 03. 06. 07

PreAlien Empty
PříspěvekPředmět: Re: PreAlien   PreAlien Icon_minitimeFri Jun 15, 2007 6:24 pm

Jsem na tom jako ANNATAR. Nevím o koho jde. Question
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin



Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 07. 05. 07

PreAlien Empty
PříspěvekPředmět: Re: PreAlien   PreAlien Icon_minitimeFri Jun 15, 2007 9:07 pm

no jak? 2-3 cistící vlny a pak vlny katapultama - vše-chno vám spočítám -co kdo kdy pošle
Návrat nahoru Goto down
https://brothers.forumczech.com
Barbaroso

Barbaroso


Poeet p?íspivku : 299
Registration date : 07. 05. 07

PreAlien Empty
PříspěvekPředmět: Re: PreAlien   PreAlien Icon_minitimeFri Jun 15, 2007 10:32 pm

Admin = Abbadon nebo Subzero?
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin



Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 07. 05. 07

PreAlien Empty
PříspěvekPředmět: Re: PreAlien   PreAlien Icon_minitimeFri Jun 15, 2007 11:59 pm

Samuelek - a jo nejsem zde jako normální nick Laughing
Návrat nahoru Goto down
https://brothers.forumczech.com
samuelek

samuelek


Poeet p?íspivku : 165
Registration date : 07. 05. 07

PreAlien Empty
PříspěvekPředmět: Re: PreAlien   PreAlien Icon_minitimeFri Jun 15, 2007 11:59 pm

už je to ok
Návrat nahoru Goto down
Barbaroso

Barbaroso


Poeet p?íspivku : 299
Registration date : 07. 05. 07

PreAlien Empty
PříspěvekPředmět: Re: PreAlien   PreAlien Icon_minitimeSat Jun 16, 2007 12:18 am

jinak jde o typka, kterej ma praky a prvne mi odstrelil mlyn a pole ... takze ma u mě fest vroubek a je to nejvetsi potencialni hrozba, ktera u nas je ... a je blizko Subzera, takze ho musime eliminovat jako prvniho

pak este asi vesnice Holubice, ktera uz je tady dost velka ... protoze mam ze vsech asi nejvetsi armadu, jsem ochotnej jit jako prvni vlna - samozrejme na loupez, aby mi neco zbylo s tim, ze vy to tam pak docistite ... asi bych ani nespehoval - proste toho musime poslat tolik, aby to zarucene stacilo
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin



Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 07. 05. 07

PreAlien Empty
PříspěvekPředmět: Re: PreAlien   PreAlien Icon_minitimeSat Jun 16, 2007 9:08 pm

uvidíce co posšle dneska ten mamlas co posíláme podpory. Pak by to připadalo v úvahu něco naplánovat
Návrat nahoru Goto down
https://brothers.forumczech.com
peetik




Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 24. 05. 07

PreAlien Empty
PříspěvekPředmět: Re: PreAlien   PreAlien Icon_minitimeSat Jun 16, 2007 9:17 pm

jsem pro, udelejte strategii a napiste vsem v kolik a kdy presne maji posilat, poslu rytire a teutony. Celkove asi 100
Návrat nahoru Goto down
Barbaroso

Barbaroso


Poeet p?íspivku : 299
Registration date : 07. 05. 07

PreAlien Empty
PříspěvekPředmět: Re: PreAlien   PreAlien Icon_minitimeSat Jun 16, 2007 10:56 pm

rytiri = obrana
obrana se neuziva v utoku, pokud to neni vylozene nutny Smile
Návrat nahoru Goto down
dale x cooper

dale x cooper


Poeet p?íspivku : 36
Registration date : 04. 06. 07

PreAlien Empty
PříspěvekPředmět: Re: PreAlien   PreAlien Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 12:13 pm

Beru si Tvojí zprávu k srdci Barbaroso. V posledních několika dnech nedělám nic jinýho, než že zvyšuji produkci a pomalu, ale jistě se začínám nudit... U vás v kvadrantu není o zábavu nouze, ale tady u mě je to katastrofa... mám dohromady něco kolem 200 pálek 50 seker a 70 teutonů a mám tady v okolí 20polí (ověřeně Smile největší armádu... takže já holt nemám důvod zbrojit... pokojně si tu farmím a pomalu, ale jistě, vás doháním v žebříčku Smile... až nastane nějakej problém, začnu zbrojit víc, ale jediný co má teď z dlouhodobýho hlediska nějakou perspektivu je co největší těžba v mojí hlavní vesnici(kterou mimochodem mám v první vesnici, za což mě travianští stratégové jistě poženou někam, ale budou rádi až jim pošlu haldu surovin na armádu...) ... takže jasný, jdu do armády, ale vzhledem k mojí situaci nemá smysl stavět víc...
Návrat nahoru Goto down
Barbaroso

Barbaroso


Poeet p?íspivku : 299
Registration date : 07. 05. 07

PreAlien Empty
PříspěvekPředmět: Re: PreAlien   PreAlien Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 7:08 pm

ty jsi teda možná vyjímka Wink mě šlo o to nastavit nějakej přístup ... jak říkám - budovy, pole a doly jsou jenom přostědek, jak se dostat k vojsku ... aby doly těžily pro jinýho nebo se budovy bouraly, to je o ničem ... pokud to teda není u nepřátel Laughing

jde mi o to, aby každej ustál normální jednorázovej útok, eventuálně byl schopnej něco poslat na obranu nebo jako doplňkovej útok, až to bude potřeba Idea
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





PreAlien Empty
PříspěvekPředmět: Re: PreAlien   PreAlien Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
PreAlien
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
B.o.S :: WAR-
Přejdi na: