B.o.S
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
B.o.S

Brotherhood Of Steel
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 iMmortalis

Goto down 
AutorZpráva
Barbaroso

Barbaroso


Poeet p?íspivku : 299
Registration date : 07. 05. 07

iMmortalis Empty
PříspěvekPředmět: iMmortalis   iMmortalis Icon_minitimeSun Jun 03, 2007 12:18 am

mám infor z Immoru.

Myslím, že v případě, že bysme se do toho přece jenom pustili, by nám pomohli. Nejradši bych tento fakt použil ve vyjednávání. Mě se fakt k nim za těchto v podstatě donucovacích podmínek moc nechce. V xXx zvolili špatněj přístup.

Pokud by se mi podařilo přesvědčit ještě sever DIE, aby začli útočit na jejich jižní členy, v iMmorama bysme odstrelili PreAliena a Chapadla. Zhleni by se dali použít jako taková tichá podpora do obrany, jako to bylo u Subzera. Prostě na odrážení cata útoků.

Nevim, jsem na vážkách. Radši bych to ale řešil diplomatickou cestou a navrhnul jim znovu nějakej pakt.


Zde je zpráva od missha
*************************************************************
Tak som rad ze zbrojite, ono ist systemom ked sa k nam pridate nebudeme proti vam, je dost blbe, takze drzim palec. Co sa tyka nas tak najlepsi hraci su za pomoc vasej ally, slabsi su zdrzanlivejsi. Ja som na valku eventualne pripraveny, uz ide iba o to zhodnut sa vnutri. Smile
____________
Barbaroso psal:

Situace je nasledujici - jak jsem už psal, dohodli jsme chvilkové příměří. Ten poslední útok katapultama jsme kompletně zničili za celkem dobré vydatné podpory 2 aliancí, který ale zatím stojí oficiálně bokem (že je to zatím tichá podpora je zatím samozžejmě lepší)

Jak jsem psal, nabídli nám vstup. Mě se to ale stejně moc nepozdává - mám rád neutrální pozici a místo velké masové ally bych na tomto serveru hrát trošku jinak - prostě lár lidí ve stejným kvadrantu, ale silných. Trošku se to teď stoplo, přemýšlíme jak dál. A dalo mám to i trochu času na vzchopení se. Já teď rvu skoro všechno do army, takže mám cca teď skoro třetinu toho, co jsi psal meřeno spotřebou obilí. Pomalu to nemám jak živit Smile)


Každopádně jsem rád za Vaši reakci. Tuhle informaci o vojsku si samozřejmě nechám pro sebe, o tom není pochyb. Dává to situaci jiný rozměr - takhle by už mělo smysl do toho jít, myslím, že bysme jim dali klepku. Hodím info ostatním a ozvu se.

____________
missho psal:

Tak ako sa to dalej vyvija ?

btw. tu su pocty nasho bloku, ktore maju teraz k dispozicii clenovia, samozrejme v pripade zacatia utokov by sa pocty zvysovali, kedze nie kazdy sa sustredil na vojsko. je to priblizne: 1300 palkari, 400 ostepari, 50 sekernici, 150 zvedi, 450 rytieri, 125 teutoni, 25 katapulty. Dufam ze to nijak nezneuzijes, to by bolo pre mna sklamanie...
Návrat nahoru Goto down
 
iMmortalis
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
B.o.S :: Spojenectví-
Přejdi na: