B.o.S
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
B.o.S

Brotherhood Of Steel
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 nějaký spojence?

Goto down 
+2
Barbaroso
samuelek
6 posters
AutorZpráva
samuelek

samuelek


Poeet p?íspivku : 165
Registration date : 07. 05. 07

nějaký spojence? Empty
PříspěvekPředmět: nějaký spojence?   nějaký spojence? Icon_minitimeThu May 31, 2007 1:25 pm

možná bychom mohli v nejbližším okolí mít nějaký spojence - i za ztrátu farem.

V úvahu připada: HEROES, ZHLEN II nic jinýho silnějšího v okolí není.

prosím o vyjádření.
Návrat nahoru Goto down
Barbaroso

Barbaroso


Poeet p?íspivku : 299
Registration date : 07. 05. 07

nějaký spojence? Empty
PříspěvekPředmět: Re: nějaký spojence?   nějaký spojence? Icon_minitimeThu May 31, 2007 1:28 pm

hm, Heroes jsem si chtel dat, ale to se asi odklada...Zhlen je myslim o nicem, kdyz nedokazkou ochranit vlastni cleny, Heroes se mi libi vic, ikdyz je to mozna zpusobeny tim, ze jejich nejsilnejsi lidi jsou hned vedle
Návrat nahoru Goto down
Barbaroso

Barbaroso


Poeet p?íspivku : 299
Registration date : 07. 05. 07

nějaký spojence? Empty
PříspěvekPředmět: Re: nějaký spojence?   nějaký spojence? Icon_minitimeThu May 31, 2007 1:29 pm

jo a skus se taky ozvat tomu manikovi z iMmoru ... kdyz to faknou, tak co uz ... mozna jsem v noci udelal chybu a mel jsem to poslat jenom misshovi, ale uvidime
Návrat nahoru Goto down
spawn.cz

spawn.cz


Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 07. 05. 07

nějaký spojence? Empty
PříspěvekPředmět: Re: nějaký spojence?   nějaký spojence? Icon_minitimeThu May 31, 2007 1:31 pm

ja dam na vas predevsim se venuji s1 s4 mam jen bokac takze tu nemam takovy prehled..
Návrat nahoru Goto down
Barbaroso

Barbaroso


Poeet p?íspivku : 299
Registration date : 07. 05. 07

nějaký spojence? Empty
PříspěvekPředmět: Re: nějaký spojence?   nějaký spojence? Icon_minitimeThu May 31, 2007 1:38 pm

heh...trochu zapominam na vedeni MEU..kua, je toho moc Laughing
(delam si prdel Same, nic nedostanes zadarno! Wink )
Návrat nahoru Goto down
Barbaroso

Barbaroso


Poeet p?íspivku : 299
Registration date : 07. 05. 07

nějaký spojence? Empty
PříspěvekPředmět: Re: nějaký spojence?   nějaký spojence? Icon_minitimeThu May 31, 2007 1:55 pm

nerikam, ze jsem o tom nepremyslel Laughing hlavne ve fazich, kdyz me lidi u nas srali ...

ale to zatim nemuzu udelat, neni to socialne unosny Wink...to, ze jsme se vypracovali tam, kde jsme, je dost moje zasluha...ikdyz moje vize kompletni jeste neni a ma to jeste dost much ... potrebuju to cely nejak zhomogenizovat a dat vic dokupy Idea mozna budes casem prekvapenej a jeste se k nam pridas ty Wink

ale taky muzeme jit k sipku jako ted =middle=...ti se komplet rozpadli Laughing
Návrat nahoru Goto down
samuelek

samuelek


Poeet p?íspivku : 165
Registration date : 07. 05. 07

nějaký spojence? Empty
PříspěvekPředmět: Re: nějaký spojence?   nějaký spojence? Icon_minitimeThu May 31, 2007 2:02 pm

tak ten imortal jsem teď kontaktoval tak uvidíme co napíšou.
Návrat nahoru Goto down
Barbaroso

Barbaroso


Poeet p?íspivku : 299
Registration date : 07. 05. 07

nějaký spojence? Empty
PříspěvekPředmět: Re: nějaký spojence?   nějaký spojence? Icon_minitimeThu May 31, 2007 2:06 pm

okey...protoze jich je tady taky jenom par...jsou na tom podobne jako my...tuhle ally proste musime znicit, jinak koncime
Návrat nahoru Goto down
samuelek

samuelek


Poeet p?íspivku : 165
Registration date : 07. 05. 07

nějaký spojence? Empty
PříspěvekPředmět: Re: nějaký spojence?   nějaký spojence? Icon_minitimeThu May 31, 2007 6:47 pm

napsal jsi to správně. Jestli ji nezničíme tak končíme
Návrat nahoru Goto down
rooty

rooty


Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 19. 06. 07

nějaký spojence? Empty
PříspěvekPředmět: Re: nějaký spojence?   nějaký spojence? Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 1:48 pm

No myslím,že jste to spojenectví měli spíš uzavřít s námi,ZHLEN mi připadá,jako hodně slabá ali
Návrat nahoru Goto down
rooty

rooty


Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 19. 06. 07

nějaký spojence? Empty
PříspěvekPředmět: Re: nějaký spojence?   nějaký spojence? Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 1:50 pm

No myslím,že jste to spojenectví měli spíš uzavřít s námi,ZHLEN mi připadá,jako hodně slabá ali
Návrat nahoru Goto down
samuelek

samuelek


Poeet p?íspivku : 165
Registration date : 07. 05. 07

nějaký spojence? Empty
PříspěvekPředmět: Re: nějaký spojence?   nějaký spojence? Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 4:15 pm

rooty napsal:
No myslím,že jste to spojenectví měli spíš uzavřít s námi,ZHLEN mi připadá,jako hodně slabá ali

je to e něčem jiným než o statistice, když nás zákeřně ==xXx== napadli a my většinou přišli o celé armády tak zhlen a zhlen II nás ihned zadefoval ve chvíli kdy ani neměl jistotu spojenectví. Na jejich alianci je spolehnutí a to dělá spojence spojencema. K čemu by nám bylo 10 spojenců kteří by potom neposlali ani vojáčka. O nich víme že se na ně můžeme spolehnout a pokud se naše cesty nerozejdou v důsledku jiných bojů tak i spojencema zůstanou
Návrat nahoru Goto down
rooty

rooty


Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 19. 06. 07

nějaký spojence? Empty
PříspěvekPředmět: Re: nějaký spojence?   nějaký spojence? Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 4:55 pm

no já jen vím,že jsme na ně útočili a oni nepodnikli nic,aby nám v tom zabránili,ať už diplomaticky,či vojensky....prostě žádna snaha...
Návrat nahoru Goto down
Barbaroso

Barbaroso


Poeet p?íspivku : 299
Registration date : 07. 05. 07

nějaký spojence? Empty
PříspěvekPředmět: Re: nějaký spojence?   nějaký spojence? Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 7:05 pm

to je možný - jak uz jsem tady ale někde avizoval - stojím ted primárně o spojko s NSK kvůli ixkám
Návrat nahoru Goto down
annatar

annatar


Poeet p?íspivku : 35
Registration date : 03. 06. 07

nějaký spojence? Empty
PříspěvekPředmět: Re: nějaký spojence?   nějaký spojence? Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 8:39 pm

Barbaroso napsal:
to je možný - jak uz jsem tady ale někde avizoval - stojím ted primárně o spojko s NSK kvůli ixkám

Mělo by to být domluveno Wink Psal jsem Samuelkovi, ať pošle nabídku.
Návrat nahoru Goto down
Archmagi

Archmagi


Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 04. 06. 07

nějaký spojence? Empty
PříspěvekPředmět: Re: nějaký spojence?   nějaký spojence? Icon_minitimeWed Jun 20, 2007 3:55 pm

Tak jsem brouzdal po mapce a našel pár lidí bez ali, s popkama okolo 320, nějaký jsou okolo čtverce 20/62 asi je to daleko, ale jestli můžete, tak na ně mrkněte. jocolor
Návrat nahoru Goto down
samuelek

samuelek


Poeet p?íspivku : 165
Registration date : 07. 05. 07

nějaký spojence? Empty
PříspěvekPředmět: Re: nějaký spojence?   nějaký spojence? Icon_minitimeWed Jun 20, 2007 9:50 pm

no nevím 320 je už málo asi. jednoho mám vyhlídnutýho hned u nás a docela zbrojí i když je pod utokama xxx takže ho asi vemu :-)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





nějaký spojence? Empty
PříspěvekPředmět: Re: nějaký spojence?   nějaký spojence? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
nějaký spojence?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
B.o.S :: Spojenectví-
Přejdi na: