B.o.S
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
B.o.S

Brotherhood Of Steel
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 vyhlásíme válku =xxx= ?

Goto down 
+11
onkel
SMRTONOS
dale x cooper
DarkBlood
Hero_of_Abaddon
peetik
Barbaroso
spawn.cz
raon
Zoltinho
samuelek
15 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
DarkBlood

DarkBlood


Poeet p?íspivku : 27
Registration date : 03. 06. 07

vyhlásíme válku  =xxx= ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: vyhlásíme válku =xxx= ?   vyhlásíme válku  =xxx= ? - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 12, 2007 9:59 pm

Onkelova teorie je zajímavá a řek bych, že i pravděpodobná.
Návrat nahoru Goto down
Barbaroso

Barbaroso


Poeet p?íspivku : 299
Registration date : 07. 05. 07

vyhlásíme válku  =xxx= ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: vyhlásíme válku =xxx= ?   vyhlásíme válku  =xxx= ? - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 12, 2007 10:46 pm

neco na tom mozna bude...

kdyz jsme u toho, tak se nam tu rodi potencialni problem
jsme zde skoro nejslabší
je zde NSK, xXx a nově se formuje H-RW

prikladam obrazek rozlozeni sil v kvadrantu +/+
vyhlásíme válku  =xxx= ? - Stránka 2 Mapxg3
Návrat nahoru Goto down
annatar

annatar


Poeet p?íspivku : 35
Registration date : 03. 06. 07

vyhlásíme válku  =xxx= ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: vyhlásíme válku =xxx= ?   vyhlásíme válku  =xxx= ? - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 12, 2007 10:56 pm

Takže co jsem si tu přečetl, aneb malá rekapitulace:
1) Někteří by do války šli, jiní ne a další jsou ochotní vypomoci.
2) Barbaroso by se mohl živit jako spisovatel.
3) Je tu možnost dohody mezi několika aliancemi (NSK, HLEN, iMMor, nebo jak se to píše)
4) Onkel se domnívá, že pak to můžeme schytat my.

Takže teď odpovím, aneb jak to vidím já.
1) Klidně bych si zaválčil, ale potřeboval bych chvíli na přípravu, přeci jen jsem teď usiloval o jiné věci, než o armádu, takže moje bojové stavy jsou dosti pofidérní. Ale pokud se chvíli počká....
2) Se zněním dopisu plně souhlasím. Navíc za formu, vyznění a rozsáhlost uděluji malé bezvýznamné plus Very Happy
3) Rozhodně by bylo lepší jít do útoku se spojenci, nebo se alespoň přesvědčit o tom, že tyto aliance nevyužijí situace a nepůjdou po nás. Ale i bez nich by se to snad dalo. Ne? Muselo by se to pořádně připravit. Ale to by při místní komunikaci neměl být problém.
4) Zvrtnout by se to mohlo, ale nevidím to jako pravděpodobné. Myslím, že okolí nemusíme připadat tolik významní. Ale kdo ví? afro
Návrat nahoru Goto down
Hero_of_Abaddon
Admin
Hero_of_Abaddon


Poeet p?íspivku : 30
Registration date : 03. 06. 07

vyhlásíme válku  =xxx= ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: vyhlásíme válku =xxx= ?   vyhlásíme válku  =xxx= ? - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 12, 2007 11:18 pm

zkusil bych domluvit spojenectví s NSK...lidi kole mě jsou velmi rozumný spojenec jako NSK by se hodil co vy na to?!
Návrat nahoru Goto down
samuelek

samuelek


Poeet p?íspivku : 165
Registration date : 07. 05. 07

vyhlásíme válku  =xxx= ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: vyhlásíme válku =xxx= ?   vyhlásíme válku  =xxx= ? - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 12, 2007 11:27 pm

počítejte s tím, že dříve jak v neděle by nešel první útok Exclamation Exclamation Exclamation
Návrat nahoru Goto down
_Steve

_Steve


Poeet p?íspivku : 17
Registration date : 03. 06. 07

vyhlásíme válku  =xxx= ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: vyhlásíme válku =xxx= ?   vyhlásíme válku  =xxx= ? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 13, 2007 12:20 am

Hoj, takže válka? No moc se mě do ní ještě nechce. Neutral Mám takové tušení, že je tady v tomto kvadrantu takové napětí a čeká se kdo to první protrhne. Jak někdo začne, tak na to vlítnou všichni. Smile
To už nebude jenom takové pohraniční "škádlení". Jak sem se díval na mapku, mimochem moc pěkná Laughing , tak to vypadá tak, že se to pomele kolem Subzera a maximálně to schytá někdo na kraji (asi já a Onkel Shocked ) a možná ještě někdo. Spíš by mě zajímalo, jak se zachová _NSK_ ?(dacani nemám je rád Mad ). Mají solidní polohy a vždy se můžou 3-4 města krýt mezi sebou. Aby se to nakonec neobrátilo proti nám jak říkal Onkel. Je nás tu přece jenom nejmíň.
No, bouchám nepřetržitě vojáky už tři dny, tak to holt asi budu muset protáhnout až do konce týdne. Crying or Very sad
Můj názor je ještě vyčkat a neválčit přímo. (Někoho asi sere živit tolik pálek Razz )
Návrat nahoru Goto down
Barbaroso

Barbaroso


Poeet p?íspivku : 299
Registration date : 07. 05. 07

vyhlásíme válku  =xxx= ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: vyhlásíme válku =xxx= ?   vyhlásíme válku  =xxx= ? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 13, 2007 12:42 am

NSK by melo jit s nama
Návrat nahoru Goto down
annatar

annatar


Poeet p?íspivku : 35
Registration date : 03. 06. 07

vyhlásíme válku  =xxx= ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: vyhlásíme válku =xxx= ?   vyhlásíme válku  =xxx= ? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 13, 2007 2:04 am

Přesně, teď jsem to navrhoval známýmu z NSK a mají stejné problémy jako my. xXx je napadají. Jen slabší hráče. Prý se to snaží zatím uhrát na dohodu, ale pod podmínkou solupráce s více aliancema by do toho šli. Ještě to prý není úplně jisté, ale snad to vyjde. Ale jinak má _Steve pravdu. Je to tu hodně rozbouřené. Nemyslím si, že to pořážkou xXx skončí. Je tu dost silných aliancí, které se budou chtít prát o svá práva Sad Takže doufám, že hrubá síla ve spojení s trochou diplomacie to spraví.
A jen tak okrajově. Doufám, že Vám nevadí mé mýchání do diplomacie. afro
Návrat nahoru Goto down
Barbaroso

Barbaroso


Poeet p?íspivku : 299
Registration date : 07. 05. 07

vyhlásíme válku  =xxx= ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: vyhlásíme válku =xxx= ?   vyhlásíme válku  =xxx= ? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 13, 2007 5:35 am

mÝchání jo Razz

ale jinak ne - do techto zalezitosti ma kazdej co mluvit ... nebo bych to aspon tak chtěl ... aby vsechno rozhodovali 2 lidi a zbytek byl v pasivnim vleku, to nema smysl Idea

at se to bude mlit jak chce, je dobry, ze to ted nebudeme my, ale nekdo jinej ... jinak pro pripomenuti - tahle hra neni o staveni domecku - ty jsou jen prostredek, jak znicit vsechny hrozby okolo

ja si myslim, ze pokud bude blok tvoreny z nas, NSK, WiT (ikdyž tady nevim), iMmoru a Zhlenu, tak by to mohl byt i celkem kratkej proces

btw. NSK a ==xXx== meli spojku, ted maji NAPko

aspon bude nejaka akce Smile Jak dosavim v treti vsi surky, stejne zacnu nekoho asi vic sjizdet Laughing

P.S. Je tu dost silnych allies, takze pokud chceme prezit, tak je musime zlikvidovat...a nebo to zaridit tak, aby to udelal nekdo jinej nebo se pokosili navzajem...a o tom travian je ne? pirat


Naposledy upravil dne Wed Jun 13, 2007 1:56 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Archmagi

Archmagi


Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 04. 06. 07

vyhlásíme válku  =xxx= ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: vyhlásíme válku =xxx= ?   vyhlásíme válku  =xxx= ? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 13, 2007 1:15 pm

Já bych také chvilku vyčkal, nevím zda by jsme válčili jen proti xXx, ale jestli neví pravá ruka co dělá levá, tak bych je začal trochu dráždit jocolor
Návrat nahoru Goto down
Hero_of_Abaddon
Admin
Hero_of_Abaddon


Poeet p?íspivku : 30
Registration date : 03. 06. 07

vyhlásíme válku  =xxx= ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: vyhlásíme válku =xxx= ?   vyhlásíme válku  =xxx= ? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 13, 2007 3:32 pm

...Každý má svoji taktiku...někdo to všechno dal na vojáky někdo staví budovy,levely ...aby si mohl postavit další vychytávku a nebo všechno dává do produkce...tak se postupně rozjíždí...a teď do toho válka...nevím...třeba ty Barbaroso si dal asi na vojáky všechno hned...jednoduchá taktika u germánů...a vyplatilo se ti..lidí na svačení bylo dost...tak ty třeba máš větší vojsko...které je schopno boje...to tu má tak 7lidí...hodně dobrý...ale pochop ty lidi..co teď rozjíždí ekonomiku a válka není vhodná možnost...většina lidí tu píše ať s válkou počkat...a ve zprávě se píše ať zbrojíme jako divý..když teď lidi s malou produkcí budou zbrojit...tak všechno dají do vojska a na další věci nebudou suroviny...příjde útok a všechno je pryč a ten člověk se z toho nezpamatuje... a bude chtít podporu 20lidí...a teď budeš chtít do toho útočit...newím..mno..prostě tohle můj názor...
Návrat nahoru Goto down
Hero_of_Abaddon
Admin
Hero_of_Abaddon


Poeet p?íspivku : 30
Registration date : 03. 06. 07

vyhlásíme válku  =xxx= ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: vyhlásíme válku =xxx= ?   vyhlásíme válku  =xxx= ? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 13, 2007 3:34 pm

všechno se dá řešit diplomaticky...dobrý diplomat je pořádná sviněSmile
Návrat nahoru Goto down
raon

raon


Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 09. 05. 07

vyhlásíme válku  =xxx= ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: vyhlásíme válku =xxx= ?   vyhlásíme válku  =xxx= ? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 13, 2007 3:40 pm

tak jestli bude takovej blok alianci, jak se zminuje Barbarosa, tak by to mohla byt fun Smile Jinak je mi to v podstate jedno, do mocenskych zalezitosti moc nevidim a v teto dobe mam v hlave moc statistickejch pitominek na to, abych se na hru nejak soustredil. Chtel jsem jeste poradne rozjet druhou ves, ale to muzu i pozdeji Smile
Jak to chcete udelat s armadama?
Treba ze by nekdo stavel jenom palky na zaplneni pasti u velkejch galu, a nekdo jinej treba vic obranejch jednotek na podporu apod. Nebo vsichni tak nejak jak uznaji za vhodny?
Jo a co takhle prispevky na aliancni army k nekomu? Myslim, ze Barbarosa na to ma dobre predpoklady Smile
Návrat nahoru Goto down
Baloghi




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 13. 06. 07

vyhlásíme válku  =xxx= ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: vyhlásíme válku =xxx= ?   vyhlásíme válku  =xxx= ? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 13, 2007 3:55 pm

no este by som s vojnou trosku pockal a vytvoril army ti slabsi ako napr. ja sme na tom s vojskom este nie celkom dobre....
Návrat nahoru Goto down
Barbaroso

Barbaroso


Poeet p?íspivku : 299
Registration date : 07. 05. 07

vyhlásíme válku  =xxx= ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: vyhlásíme válku =xxx= ?   vyhlásíme válku  =xxx= ? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 13, 2007 4:53 pm

mno, ja jsem to prave zprvu rval vsechno do produkce a delam to tak vlastne porad - jsou to investice, ktery se ted vraceji - vsechna pole na lvl 10 jsou dost stabilni prijem ...

prispevkem melo byt mysleno, aby se nepodcenovala armada - abysme pak nezjistili, ze mame krasny policka, velký sklady, trhy plný obchodníků, ale nemá to kdo bránit Smile

jinak když jsme u toho, tak samozrejme menší lidi by byli spis podpora - nema smysl utocit par vojackama ... ale na obranu kdyz kazdej pošle 20 vojáčků, tak to dá dohromady celkem kopec Smile

valka jako takova se vyhlasovat urcite nebude - je to zbytečný - proč dávat oponentům víc informací ? Ale pokud by se dohodla nejaka grupa, prijde mi mozna trosku skoda toho nevyuzit a nezlikvidovat par jedincu, kteri by mohli byt casem velmi problematicti - jsme tu v kvadrantu spise mensi, takze je dobry stat na spravne strane Razz

a samozrejme ted probiha diskuse a to je dobre Smile
Návrat nahoru Goto down
Archmagi

Archmagi


Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 04. 06. 07

vyhlásíme válku  =xxx= ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: vyhlásíme válku =xxx= ?   vyhlásíme válku  =xxx= ? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 13, 2007 5:41 pm

Stejně jste mě nepřesvědčili, že attack je jediná správná věc, ale na druhou stranu je potřeba eliminovat ty perspektivní členy aby později nenastaly ještě větší problémy.... study
Návrat nahoru Goto down
DarkBlood

DarkBlood


Poeet p?íspivku : 27
Registration date : 03. 06. 07

vyhlásíme válku  =xxx= ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: vyhlásíme válku =xxx= ?   vyhlásíme válku  =xxx= ? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 13, 2007 6:00 pm

Takže. Jestli jsem to dobře pochopil tak máme NAP s imor a s jinými aliencemi nic nemáme (jinými aliencemi myslím: NSK, xXx, HEROES, atd.). A jak jsem se tak díval na tu mapu co poslal BARBAROSO tak mi (B.o.S.) jsme tak nějak ve středu všech těch aliancí. Z toho vyplývá, že bych se vše snažil vyjednat diplomaticky, protože válku by většina z nás nepřežila. Sad
Návrat nahoru Goto down
Barbaroso

Barbaroso


Poeet p?íspivku : 299
Registration date : 07. 05. 07

vyhlásíme válku  =xxx= ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: vyhlásíme válku =xxx= ?   vyhlásíme válku  =xxx= ? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 13, 2007 6:11 pm

heroes jsou od nas bokem a maj problemy s NSK ... to je duvod, proc vznikla H-RW ... NSK je s nama, iMmor taky, xXx by zustala sama ... este bych mohl neco domluvit ... a to jsme zapomneli na Zhlen ... jestli se s takovou prevahou bojite, tak nevim, co budeme delat, az pujde nekdy fakt do tuhyho Very Happy

samozrjeme nic neni definitivni, nejlepsi je nechat hlavni bojovou aktivitu na ostatnich

realny nebezpeci hrozi pro lidi, kteri jsou v oblasti, kde jsem ja, Sam, raon, Zoltinho, Subzero a dalsi...zbytek je schovanej mezi potencialnima spojencema, takze celkem pohoda ...

mno, zjistim dalsi info, ale osobne si myslim, ze pokud bysme se trochu pripravili, mozny to je ... ja tu proste nemam z PreAliena a toho shluku pod nama vubec dobrej pocit, to je cely ... a pokud bysme chteli stat bokem a ostatni allies by do toho sly, tak bych mel asi velky chute jim helfnout ... nehlede na to, ze bysme se ukazali jako slabej clanek, ktery nebude problem zlikvidovat
Návrat nahoru Goto down
DarkBlood

DarkBlood


Poeet p?íspivku : 27
Registration date : 03. 06. 07

vyhlásíme válku  =xxx= ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: vyhlásíme válku =xxx= ?   vyhlásíme válku  =xxx= ? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 13, 2007 6:15 pm

Já se bojím v tuhle chvíli, protože nemám skoro žádnou armádu až na 50 pálkařů (což mi nepřijde jako armáda). Tak za týden bych už něco postavit mohl. To bych do boje klidně šel Laughing
Návrat nahoru Goto down
Barbaroso

Barbaroso


Poeet p?íspivku : 299
Registration date : 07. 05. 07

vyhlásíme válku  =xxx= ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: vyhlásíme válku =xxx= ?   vyhlásíme válku  =xxx= ? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 13, 2007 7:25 pm

popka skoro 300 a jenom 50 palek? To doufam neni bezny stav Smile

me palky jednu dobu vydelavaly vic nez doly...jsou za par a vyplati se to Wink

ale nesmi ti je nekdo chytit doma, to padaji jak svestky
Návrat nahoru Goto down
DarkBlood

DarkBlood


Poeet p?íspivku : 27
Registration date : 03. 06. 07

vyhlásíme válku  =xxx= ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: vyhlásíme válku =xxx= ?   vyhlásíme válku  =xxx= ? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 13, 2007 7:48 pm

To se mi stalo minulí týden. Zničil mi plálkaře. Během dvou útoků mi padlo 100 pálkařů a potom byl třetí a to jich skončilo 27.
Návrat nahoru Goto down
samuelek

samuelek


Poeet p?íspivku : 165
Registration date : 07. 05. 07

vyhlásíme válku  =xxx= ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: vyhlásíme válku =xxx= ?   vyhlásíme válku  =xxx= ? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 13, 2007 10:18 pm

DarkBlood napsal:
To se mi stalo minulí týden. Zničil mi plálkaře. Během dvou útoků mi padlo 100 pálkařů a potom byl třetí a to jich skončilo 27.

pravidlo č.1 ofenzivní jednotky poslat z domu pryč na tak dlouho aby se vrtili zhruby v době kdy si zase sedneš ke kompu.


Jinak 50 pálek je strašně směšný na popku 300, to mám ve druhé vesnici jen jako na obihaní toho nejnutnějšího. Je to opravdu málo. Nehoňte popku tahle hra o tom není. Nezáleží jakou máte popku a kolikátý jste v žebříčku když si ani svoji vesničku/vesnice nejste schopni ubránit.
Návrat nahoru Goto down
Archmagi

Archmagi


Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 04. 06. 07

vyhlásíme válku  =xxx= ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: vyhlásíme válku =xxx= ?   vyhlásíme válku  =xxx= ? - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jun 14, 2007 6:14 am

No tak já no tom s army taky moc růžově nejsem, ale nikdo mě eště nenapadl, tak nemam důvod zbrojit, a ke štěstí mi stačí 80 vojáčku => 20 falanx, 20 šermíř, 20 blesky a 20 druidi jocolor
Návrat nahoru Goto down
Barbaroso

Barbaroso


Poeet p?íspivku : 299
Registration date : 07. 05. 07

vyhlásíme válku  =xxx= ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: vyhlásíme válku =xxx= ?   vyhlásíme válku  =xxx= ? - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jun 14, 2007 6:58 am

k tomu bych dodal - zatím Smile

myslim, ze army:pop v pomeru 1:1 je naprosta nezbytnost - tj. nejnizsi mozny stav se zamerenim na obranu... lepe samozrejme vice - cim vice, tim vice utoku ...

casem se to obrati, ale to az jak bude muset clovek branit vicero vesnic
Návrat nahoru Goto down
onkel

onkel


Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 11. 06. 07

vyhlásíme válku  =xxx= ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: vyhlásíme válku =xxx= ?   vyhlásíme válku  =xxx= ? - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jun 14, 2007 8:07 am

K té populaci 1 : 1 k vojsku (u germánů) :
Kdysi dávno jsem v nějaké diskuzi četl, že správně vedená germánská vesnice by měla mít armádu rovnající se minimálně DVOJNÁSOBKU populace.Ja se tím řídím tady na s4 i na speedu a zatím se mi to vyplácí Twisted Evil

Cool Cool ... i když momentálně mám vojsko rovnající se čtyřnásobku populace Cool Cool
Návrat nahoru Goto down
 
vyhlásíme válku =xxx= ?
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
B.o.S :: WAR-
Přejdi na: